PATNOS'TA ''Lady Esna'' AÇILIŞI

PATNOS'TA ''Lady Esna'' AÇILIŞI

PATNOS'TA ''Lady Esna'' AÇILIŞI
19 Ekim 2020 - 15:40

PATNOS'TA ''Lady Esna'' GÜZELLİK SALONU AÇILDI 

 ''Lady Esna'' isimli Güzellik Salonu ve bayan kuaförü şıklığı ve muhteşem dekoruyla dikkat çekerken, iç tasarımıda davetliler tarafından çok beğenildi.

Lady Esna Güzellik Salonu 16 Ekim 2020 Cuma günü Patnos Belediye Başkanı Emrah KILIÇ'ın katıldığı açılış töreni ile hizmete girdi.

Başkan Emrah KILIÇ ve işyeri sahibi güzellik uzmanı Dilber YILDIRIM ve Ertuğrul KAYA'nın ve Patnos halkınında katıldığı açılışta misafirlere pasta ikramında bulunuldu.

Açılışta Konuşmasını yapan Patnos Belediye Başkanı Emrah KILIÇ, İlçemize bir iş kapısı daha açıldı. Patnos halkımız için hayırlı uğurlu olsun. Genç girişimci arkadaşlarımıza bol kazançlar diliyorum.dedi.''

Açılış sonrası  ''Lady Esna'' Güzellik Salonu sahibi Dilber YILDIRIM, Belediye Başkanı Emrah KILIÇ'a ve katılımcılara güzellik salonu hakkında birifin verdi. hydrafaction cihazı ile 1. Mini cilt bakımı, Temel Cilt Bakımı ve derinlemesşne Cilt bakımı, Akne uygulaması, Leke Giderme, Siyah Nokta ve Gözenek sıkılaştırma, Kırışıklık Giderme ve Kaz ayakları toparlama ve Dermapen ile Hücre Yenileme Leke Giderme İşlemleri, İğneli Epilasyon ile Lazer epilasyon cihazın görmediği beyaz ve diğer kıllara altın İğne uçlu son teknoloji Epilasyon Cihazı ile Kalıcı Çözümler yanısıra geniş bir yelpazeyi oluşturuyoruz ve yapıyoruz. Dedi.

Salonumuzda haftanın 7 günü, randevulu sistemle hizmet üretilecek. Hizmet alacak olan insanlarımızın mutlaka daha önceden randevu almalarını rica ediyoruz. Bayanlarımızın kişisel bakımları içinde mükemmeli ayaklarına getirdik ve kendilerine A’dan Z’ye hizmet paketi sunuyoruz.” 

Açılışa çok sayıda davetlilerin katıldığı  ''Lady Esna''  Salonuna bizde
Patnos Medya Gazetesi olarak hayırlı olsun diyoruz.
Haber: Sedat ZİREK

BU HABER HAKKINDA YORUMLARINIZI ALT KISIMDAN YAZABİLİRSİNİZ...


Bu haber 7282 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum