Patnos'ta 2. Etap Asfalt Çalışmaları Başladı.

Patnos'ta 2. Etap Asfalt Çalışmaları Başladı.

Patnos'ta 2. Etap Asfalt Çalışmaları Başladı.
19 Ekim 2020 - 12:55

Yıllardır çamur ve toz ile mücadele eden Patnosluların asfalt beklentisi gerçekleşti.

Patnos çarşı merkezinin alt yapısının yenilenmesi nedeniyle ilçe halkı kışın çamurla mücadele etmiş, yazın ise toz ile adeta sınav veriyordu. Alt yapısı tamamlanan bölgelerin yama asfaltı geçtiğimiz Haziran ayında atılmıştı. 14 Nisan Caddesinde başlanan 2. Etap asfalt çalışması ile Patnos Belediyesi ekipleri kısa sürede ilçeyi tozdan ve kışın yaşanan çukurlardan kurtarmayı planlıyor.

Sevinçle Karşılandı.

14 Nisan Caddesi'nden başlayan asfaltlama çalışmaları vatandaşlar ve esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı. Belediye’nin asfaltlama çalışmalarından son derece memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar, uzun zamandır çekilen çamur çukur ve toz sıkıntısının bitecek olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek Patnos Belediye Eş Başkanlarına teşekkür ettiler.

Herşey Patnos İçin

Patnos Belediye Eş Başkanı Emrah KILIÇ “ilçemizin Merkez alt yapısını tamamladık. Çalışmalara başlarken söylediğimiz bir söz vardı. Patnos'un geleceği için bu çalışmaları yapmak zorundayız. Bölge halkımız sağ olsun sabır gösterdi. Belediyemiz 14 Nisan Caddesi'nde 2. Etap asfalt çalışmalarına başladı. Kısa sürede toz çukur ve kirlilik bitecek.'dedi.

Bu haber 350 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum