Patnos Belediyesinden "Daha Temiz Bir Patnos" Kampanyası Devam Ediyor

Patnos Belediyesinden "Daha Temiz Bir Patnos" Kampanyası Devam Ediyor

Patnos Belediyesinden
Editor: admin
06 Ağustos 2021 - 14:25

Patnos Belediyesi tarafından  “Daha Temiz Bir Patnos” için başlatılan temizlik kampanyası çerçevesinde sokak ve caddelerde çöp temizliği gerçekleştirildi.

Temizlik kampanyasına, Patnos Belediye Başkanı Emrah Kılıç, Belediye Meclis Üyeleri, Parti yöneticileri, birim müdürleri ve personel katıldı. Sokakları temizledi.

Çöp temizliğinin ardından kampanya hakkında bilgi veren Patnos Belediyesi Başkanı Emrah Kılıç, herkesin yaşadığı şehri kendi evleri gibi görmeleri gerektiğini belirtti.

Kılıç, “Bu şehirde yaşayan herkes esnaf olsun halk olsun bu şehir kirletilmediği sürece bu şehrin daha güzel ve yaşanabilir bir şehir olacağını düşünüyoruz. Biz Ekolojiyi Doğayı, savunan bireyler ve parti olarak, Temiz Patnos, temiz Dünya mantığını herkese yaygınlaştırmak adına, temizlik kampanyası başlattık. Çöpümüz de kentimiz de bizimdir. Bizler yarınlarımıza güzel bir Dünya bırakmak adına farkındalık yaratmak istedik. Patnos'tada bu duyarlılık her geçen gün biraz daha artacaktır. Toplum bu anlamda şehrine sahip çıkacaktır. Bizlerde daha temiz bir Patnos için üzerimize düşeni yapacağız, bu kampanyaya katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 1022 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum