Patnos'ta Tayini Çıkan Emniyet Müdürüne Veda Yemeği

Patnos'ta Tayini Çıkan Emniyet Müdürüne Veda Yemeği

Patnos'ta Tayini Çıkan Emniyet Müdürüne Veda Yemeği
13 Ekim 2021 - 10:54

Tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin Patnos Gazeteciler Cemiyeti tarafından verilen veda yemeğine katıldı.

Yemeğe, Kaymakam Yusuf Cankatar, Eski Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, Yeni Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkurt, Patnos Gazeteciler Başkanı Faruk Yavuz ve Yöneticileri, Patnos Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir ve Şube Müdürü Onur Can, Patnos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Laçin, Patnos Şöförler Odası Başkanı Mehmet Ali Çarboğa, Patnos Ziraat Odası Başkanı Hakan Hakverdi, Karayolları Şefi ve Kızılay Başkanı Mehmet Nasır Açık, bazı birim müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Verilen yemekte konuşan Patnos Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Faruk Yavuz, “Biz müdür beyle yaklaşık üç yıl beraber sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalıştık. Kolluk kuvvetleri bizim için önemlidir. Vatanın bekası için asayiş olmazsa olmaz unsurdur. Müdürümüzün yeni yerinde de burada olduğu gibi başarılı olacağına eminim, yolu açık olsun başarıları daim olsun" dedi.

Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin ise, “Patnos halkını ve Emniyet personelimizi çok seviyorum. Onların da beni sevdiğini biliyorum. Kalbini kırdığımız bir personelimiz varsa özür dilerim. Hepinize başarılar diliyorum, hakkınızı helal edin” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra Patnos Gazeteciler Cemiyet Başkanı, Emniyet Müdürü’ne Patnos Gazeteciler Cemiyetine ait flama bayrağı, plaket ve çeşitli hediyeler verdi.

 

Bu haber 600 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum