PATNOS'TA 11 MAYIS HAZIRLIĞI

PATNOS'TA 11 MAYIS HAZIRLIĞI

PATNOS'TA 11 MAYIS HAZIRLIĞI
10 Mayıs 2020 - 19:01

Patnos'taki Kuaförler ve Güzellik Salonları 11 Mayıs’ta faaliyete başlayacak olmaları nedeniyle hazırlıklarına başladı. Patnos'ta Kuaför Nurullah KILIÇ, 11 Mayıs için şimdiden randevu almaya başladıklarını söyledi.

Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 22 Mart 2020 tarihinde kapatılan berber dükkanlarının 11 Mayıs’ta açılacak olması nedeniyle dip bucak temizlik başladı. 

Yaklaşık iki aydır kapalı bulunan ve çalışamayan berber esnafı sevindirici haber karşısında işyerlerini hazır hale getirmek için işe koyuldu. Hijyen ürünleri ile dükkanlar temizlenerek dezenfekte edilmeye başlandı. 11 Mayıs’ta faaliyetlerine devam etme kararının alınması ile birlikte randevu almaya başladıklarını söyleyen Kuaför Nurullah KILIÇ, ilk günden randevu defterlerinin dolduğunu söyledi.

“RANDEVUSUZ TIRAŞ YAPILMAYACAK”

Salgından hem kendilerini hem de müşterilerini korumak adına gerekli önlemleri alacaklarını belirten KILIÇ, “Bu süreçte hem kendimizi hem de müşterilerimizi salgından korumak amacıyla koruyucu maske takarak önlük kullanacağız. Sadece tek kişide kullanıp attığımız tek kullanımlık havlular ile de tedbirlerimizi artıracağız. Tıraş işleminin bitmesinin ardından dezenfektan ürünler ile kullanmış olduğumuz malzemeleri de dezenfekte edeceğiz. Bu süreçte iş yerimizde tıraş bitene kadar başka müşteriyi işyerimize alamayacağımızdan tıraş olmak isteyenlerin mutlaka berberlerinden randevu almaları gerekiyor. Biz gerekli önlemleri alacağız müşterimizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz” dedi.

Randevu Numaramız : 0544 314 25 04 ( Randevu Alabilirsiniz )


Patnos Belediyesi de berberlerin 11 Mayıs’ta açılacak olması nedeniyle haftalık olarak bu işyerlerinde ilaçlama çalışması yürütecek. Belediye tarafından berberlere verilecek olan el dezenfektanı da tıraş olmak isteyen müşterilerin kullanımına sunulacak.

Bu haber 8495 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum