Reklam
Reklam

Patnos Spor Bal Ligi'ne Yükseldi

Patnos Spor Ağrı ASP Sporu 6-0 yenerek Bal ligine çıkmaya hak kazandı

Patnos Spor Bal Ligi'ne Yükseldi

Patnos Spor Ağrı ASP Sporu 6-0 yenerek Bal ligine çıkmaya hak kazandı

Patnos Spor Bal Ligi'ne Yükseldi
16 Nisan 2019 - 12:10

Patnos Spor Ağrı ASP Sporu 6-0 yenerek Bal ligine çıkmaya hak kazandı

Konu hakkında konuşan Patnos Spor teknik direktörü Lakabı Zico Fuat Şahin, “2019-2020 futbol sezonu hazırlıklarını yaparken biz taraftarlarımızla ve Patnos'taki resmi kurumlarla görüşme yaparak kendilerine bir söz verdik. Dedikki fair play çerçevesinde Patnos Sporu layık olduğu yere inşallah taşıyacağız. Bütün arkadaşlarımızla beraber sezon başında hazırlıklarımızı yaptık ve 12 maça çıkarak 12 Maçıda Namağlup aldık. Hem Ağrı grup şampiyonu olduk hemde Ağrı BAL LiGi PLAY OFF final maçlarının şampiyonu olduk

Bal ligine yükselme final maçında galip gelmeyi başardık. Bu büyük bir maratondu ilçemiz altı ay kar altındaydı idmanlarımızı kar altında yaptık bazende arkadaşlarımızın gündüz olan işlerinden dolayı gece eksi yirmi derece soğukta lastik yakarak etrafında idman yaptık. Fedakarca bizler için çalışan futbolcularımız emeğinin karşılığını bugün aldılar. Takım olarak şunu söyleyebiliriz futbolcu kardeşlerim yüreklerini ortaya koydular.

Bu emekler sadece futbol oynama ile olmuyor, maçlarımızın sadece altı tanesini kendi sahamızda oynadık geri kalan 6 maçın tamamını rakip takımların sahasında oynadık. Bizler kendi imkanlarımızla gücümüze güç kattık. Patnosumuza hayırlı uğurlu olsun Bal ligi bizim için bir hedefti orayı kazandık. Bu saatten sonra takım artık bizim insiyatifimizde değil tüm Patnosluların insiyatifinde olacak. 

Takım olarak ilçemizi Bal liginde temsil edeceğiz. Bal ligindede en yüksek sıralamaları kendimize hedef olarak görüyoruz. Bal liginden sonra inşallah bu azim ve yürekle profesyonel lig olan 3. Ligde olacağız. Patnos Spor olarak başta taraftarlarımıza İlçe halkımıza, Basın mensuplarına, kamu kuruluşlarına, Ağrı amatör spor kulüp federasyonuna, Patnos ilçe Spor müdürlüğüne teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Her şey Patnos için diyoruz inşallah bu takım gelecekte şampiyonluklar yaşayacaktır. İlçemizi layık olduğu en güzel yerlerde temsil edecektir. Bu anlamda bütün iş adamlarımıza, esnaflarımıza, kamu kurum ve kuruluş müdürlerindende destek vermelerini bekliyoruz. Özellikle ilçemizdeki basın mensuplarına ayrıca teşekkür ederiz onlarda bizim için kar kış demeden haberlerimizi yaptılar onlara ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Şampiyon olduk diye burada bu işi bitirmiyoruz yarından itibaren hemen çalışmlarımıza başlayarak Bal ligine en iyi şekilde hazırlanacağız” dedi.

Bu haber 5934 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum