Patnos'lu öğrenciler Almanya ve Romanya'ya gitti

Patnos'lu öğrenciler Almanya ve Romanya'ya gitti

Patnos'lu öğrenciler Almanya ve Romanya'ya gitti
17 Aralık 2019 - 10:52

Patnos Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve öğrencilerinden oluşan 11 kişilik grup, 2018 “Erasmus Programı Bilişim Teknolojileri ve Çocuk Gelişimi Bölümü Projesi” kapsamında Almanya’nın Münih ve Romanya’nın Bükreş kentine gitti.

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, “Erasmus Programı Bilişim Teknolojileri ve Çocuk Gelişimi Bölümü Projesi’nde kendilerine desteklerini esirgenmeyen Kaymakam Enver Özderin ve Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir’e teşekkür ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir, “Erasmus Programı Bilişim Teknolojileri ve Çocuk Gelişimi Bölümü Projesi” isimli projenin Ulusal Ajans tarafından desteklenmeye değer görüldüğünü belirterek, ekibimiz Almanya ve Romanya’da 15 günlük eğitimin ardından yurda dönüş yaptıklarını belirtti.

Proje Koordinatörü Akın Akbay, “Almanya’nın Münih kentinde 15 gün süren Bilişim Teknolojileri, Romanya’nın Bükreş kentinde yine 15 gün süren Çocuk Gelişimi Bölümü projesinin öğrencileri için çok verimli geçtiğini sözlerine ekledi.
 
Akbay, hem eğitim hem de kültürel faaliyetlerden öğrencilerin en üst düzeyde istifade etmesini sağlayan, projede emeği geçenlere teşekkür etti. K.ÖZDEMİR

Bu haber 2285 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum