PATNOS EĞİTİM BİR SEN’DEN ADAY ÖĞRETMENLERE DENEME SINAVI

PATNOS EĞİTİM BİR SEN’DEN ADAY ÖĞRETMENLERE DENEME SINAVI

PATNOS EĞİTİM BİR SEN’DEN ADAY ÖĞRETMENLERE DENEME SINAVI
24 Kasım 2019 - 11:47

     Eğitim-Bir-Sen Patnos’ta, Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı öncesi aday öğretmenlere Cengiz Topel İlkokulunda deneme sınavı düzenledi.

          Öğretmenlerin yoğun ilgi gösterdiği deneme sınavında açıklama yapan Eğitim Bir-Sen Patnos İlçe Başkanı Fikret AYAZ; “Üyelerimizin özlük hakları, sosyal, kültürel, kişisel gelişimleri ve bireysel kariyerlerine yönelik olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.Bir yıllık çalışma süresini dolduran aday öğretmenlerin 8 Aralıkta gireceği Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı öncesi sendikamızın mevzuat birimlerince hazırlanan sorularla 81 ilde eş zamanlı olarak deneme sınavı gerçekleştiriyoruz.

Her sınav öncesinde olduğu gibi bu sınavda da yine  öğretmenlerimizin yanındayız. Sınava çalışmaları için genel merkezimizin mevzuat birimince hazırlanan asli öğretmenlik hazırlık kitabını sendika olarak aday öğretmenlerimize dağıttık. Bugün de yaklaşan sınav öncesi Eğitim Bir-Sen’in uzman ekiplerince hazırlanan deneme sınavıyla kendilerini değerlendirme fırsatı sunuyoruz" dedi. 

           8 Aralık'taki sınava girecek olan tüm öğretmenlere başarılar dileyen AYAZ, deneme sınavının hazırlanması ve gerçekleşmesine katkı sunan herkese teşekkür etti.
 

Bu haber 1529 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum