Patnos Belediyesi'nden Okullara Temizlik Çalışması

Patnos Belediyesi'nden Okullara Temizlik Çalışması

Patnos Belediyesi'nden Okullara Temizlik Çalışması
10 Eylül 2019 - 14:16

Patnos Belediyesi’nden Okullara Temizlik Desteği Patnos Belediyesi 2019-2020 eğitim-öğretim yılı öncesinde öğrencilerin daha sağlıklı ve temiz koşullarda eğitim görmeleri amacıyla okullarda temizlik çalışması başlattı.

Patnos Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından 9 Eylül 2019 Pazartesi günü Açılan ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda çevre temizlik ve bakım çalışması başlatıldı. Çocukların daha sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim-öğretim yılına başlamasına katkı sağlamak amacıyla başlatılan çalışmayla, okul bahçeleri yıkanarak temizlendi, çöp konteynerleri sterilize edildi.

Çalışmalarla yeni eğitim-öğretim dönemine sayılı günler kala okulların bahçeleri ve çevreleri pırıl pırıl hale getirildi.

EŞBAŞKANLAR: ÇOCUKLARIMIZA YAPILAN HER YATIRIM GELECEĞE YAPILMIŞ EN KIYMETLİ YATIRIMDIR Eğitime katkı noktasında her çalışmaya destek vereceklerini ifade eden Patnos Belediye Eşbaşkanları Müşerref GEÇER ve Emrah KILIÇ “Çocuklarımızın her açıdan daha iyi koşullarda eğitim almaları bizim için her çalışmanın üzerindedir ve çocuklarımıza yapılan her yatırım geleceğe yapılmış en kıymetli yatırımdır.

Bu doğrultuda her zaman eğitim kurumlarımızın yanında olacağız. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce başlatılan çalışmayla yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde okul bahçe ve çevrelerinde titiz bir temizlik çalışması gerçekleştirildi. İhtiyaçlar doğrultusunda eğitim kurumlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. 

2019-2020 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize hayırlı olmasını diliyoruz”
 

Bu haber 493 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum