BAŞKAN TEKİN DİNÇ, GALERİCİLER SİTESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN TEKİN DİNÇ, GALERİCİLER SİTESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN TEKİN DİNÇ, GALERİCİLER SİTESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ
01 Aralık 2020 - 15:52

AK Parti Patnos İlçe Başkanı Tekin Dinç, ve Teşkilatı, ile birlikte Yeni açılan Patnos Galericiler sitesinde esnafları gezerek Hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İlçe Başkanı Dinç, "İlçe teşkilatı olarak Galericiler Sitesindeki esnafları ziyaret ederek onların talep ve isteklerini dinlemeye gayret ediyoruz. Ülkemize yönelik ekonomik yıldırma çabalarına karşılık gezdiğimiz esnaflarımızda gördüğümüz ilgi, gelecek umutlarımızı artırdı" dedi.

Esnafa hayırlı işler dileyen başkan Dinç, hem sorunları dinledi hemde taleplerin çözümü için not aldı.

Oldukça samimi ortamda geçen esnaf ziyaretlerinden gayet iyi dönüş aldıklarını ifade eden İlçe Başkanı Tekin Dinç, "Zaman zaman Galerici esnaf arkadaşlarımızı iş yerlerinde ziyaret edeceğiz. Bizden beklentilerini dinleceğiz. Sorunları yerinde dinleyerek, esnaflarımızın varsa sıkıntılarını çözme noktasında onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sadece galeri sitesindeki esnafımızı değil ilçemizdeki tüm esnafımızı ilerleyen günlerde ziyaret etmeye devam edeceğiz. AK Parti olarak 19 yıldır olduğu gibi bundan sonrada esnafımızın, vatandaşımızın daima yanındayız" diye konuştu.

Bu haber 940 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum