Reklam
Reklam

PATNOS'TA EĞİTİM BİR SEN İŞYERİ TEMSİLCİLERİNE TEŞKİLAT EĞİTİMİ VERİLDİ  

PATNOS'TA EĞİTİM BİR SEN İŞYERİ TEMSİLCİLERİNE TEŞKİLAT EĞİTİMİ VERİLDİ  

PATNOS'TA EĞİTİM BİR SEN İŞYERİ TEMSİLCİLERİNE TEŞKİLAT EĞİTİMİ VERİLDİ  
03 Mart 2019 - 21:02

Eğitim Bir Sen Patnos İlçe Başkanı Fikret AYAZ tarafından işyeri temsilcilerine "Dünya'da ve Türkiye'de Sendikal Hareket ve Eğitim-Bir-Sen Tarihi, Teşkilat Kültürü, Sendikal Temsil ve İletişim Becerileri ile Sendikal Kazanımlarımız" konularında sunum,yapıldı.

             Sendika binasında  gerçekleştirilen eğitim programında konuşan AYAZ , "Türkiye'nin en büyük emek ve özgürlük hareketi olarak teşkilat eğitimine önem verdiklerini,her ilden üç temsilcinin Genel Merkez tarafından formatör eğitimine alındıklarını ve bu amaçla işimize, içimize ve dışımıza yolculuğumuzda,teşkilat eğitimini de önemseyerek  kararlı bir şekilde yol aldıklarını belirtti.

İlçe Başkanı Fikret AYAZ sözlerine devamla, “İşyeri temsilcilerimiz bizim alandaki gözümüz kulağımızdır. Sizler iş yerinde bizleri ne kadar güçlü ve etkili temsil ederseniz, bu etki bizleri alanda o kadar güçlü kılacaktır. Bu amaçla sizlere güveniyoruz, sizlerle gurur duyuyoruz. Etkili ve yetkili sendika olmamızın mimarları sizlersiniz.En büyük gücümüz örgütlülüğümüzdür.Bizim ulaşamadığımız yerde elimiz, göremediğimiz noktalarda gözümüzsünüz. Biz biliyoruz ki orada bizim bir temsilcimiz var ve sendikamızı en iyi, en güzel şekilde temsil ediyor. Kazanımlarımız ve çalışmalarımız en güzel şekilde anlatılıyor.Bunun için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum.Bizler de daima üyelerimizin yanında durduk ve durmaya devam edeceğiz.Programa gösterdiğiniz yoğun ilgi ve alaka için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.

           Program çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

 


Bu haber 1813 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum