Patnos'ta 23 Nisan Coşkusu

Patnos'ta 23 Nisan Coşkusu

Patnos'ta 23 Nisan Coşkusu
23 Nisan 2020 - 22:05

Patnos İbrahim Karaoğlanoğlu  İlkokulu minik öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100'üncü yılını evlerinde çektikleri kısa videolarla kutladı.

İbrahim Karaoğlanoğlu  İlkokulu  öğretmenleri ,öğrencileriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100'üncü yılına özel video hazırladı.

İbrahim Karaoğlanoğlu öğrencileri evlerinde çektikleri kısa videolarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarken, büyüklere de Evde Kal çağsısında bulundu. Minik öğrencilerin çektikleri kısa videolar renkli görüntüler içerirken ,sosyal medyada ise büyük beğeni aldı ve defalarca tıklandı.

İbrahim Karaoğlanoğlu  İlkokulu  öğretmenleri; ‘’Tüm dünyada ve ülkemizde görülen Korona virüs nedeniyle eğitime evde devam ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımızın belirlemiş olduğu müfredat doğrultusunda hafta içi her gün tüm öğrencilerimin katılımıyla evde uzaktan eğitime görüntülü devam ediyoruz.Öğretmenler; çocuklarımızı çok özledik, onlarda hem arkadaşlarını hem de öğretmenlerini çok özlediler. İnşallah devletimizin aldığı tedbirler ile en kısa zamanda bu virüs ülkemizden ve şehrimizden bir daha gelmemek üzere gider. Bu vesileyle başta kendi öğrencilerim olmak üzere tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum, Evde Kal Türkiye evde hayat var’’ dediler.

Bu haber 354 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum